پرتال فرهنگی ، تفریحی ، آموزشی و سرگرمی ایرانه روز

posts

tags


اجرای طرح مدرسه پاییزی گردشگری با علم و فرهنگ

همزمان با هفته گردشگری طرح "مدرسه پاییزی با علم و فرهنگ" با محوریت آموزش گردشگری طبیعی و فرهنگی اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین ایمانی خوشخو، دبیر طرح پاییزی گردشگری با علم و فرهنگ، با اعلام این خبر تصریح کرد: این طرح با توجه به تقارن روز جهانی جهانگردی و پذیرش نخستین دانشجویان ورودی رشته‌های برنامه‌ریزی گردشگری و اکوتوریسم در دانشگاه علم و فرهنگ و همچنین با توجه به لزوم آشنایی دیگر دانشجویان و علاقه‌مندان با مباحث گردشگری اجرایی می‌شود.

وی فراهم کردن بستر مناسب برای تعامل اندیشه‌های دانشجویان، پژوهشگران و اساتید در خصوص صنعت گردشگری، تبیین رویکردهای اقتصادی صنعت گردشگری در راستای سال جهاد اقتصادی و ایجاد نشاط همگانی با فعالیت‌های فرهنگی را از اهداف اصلی این طرح برشمرد.

ایمانی خوشخو در تشریح دیگر اهداف این طرح گفت: ارتقای سطح علمی و آشنایی جامعه دانشجویی و علاقه‌مندان با صنعت گردشگری به صورت علمی و مهارتی و همچنین آموزش کاستی‌های موجود در طبیعت‌گردی و اکوتوریسم ایران در جهت رفع این کاستی‌ها برای توسعه طبیعت‌گردی از دیگر اهداف این طرح به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: طرح مدرسه پاییزی گردشگری با علم و فرهنگ بر اساس نیازهای موجود در گستره جامعه برنامه‌ریزی شده است و دربرگیرنده سه رویکرد آموزشی، پژوهشی و فرهنگی است.

ایمانی خوشخو با بیان اینکه آموزش‌های این طرح بر 2 محور گردشگری فرهنگی و طبیعی استوار است، اظهار کرد: بر اساس این محورها سرفصل‌های مفیدی به منظور آموزش و آشنایی با مبانی علمی گردشگری در قالب کارگاه‌های آموزشی در 12 روز طراحی و تدوین شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقه انیمیشن با موضوع «گردشگری در ایران» در قالب این طرح تصریح کرد: این بخش با توجه به نیاز جامعه به نشاط همگانی در هفته جهانگردی و با رویکرد فرهنگی و هنری طراحی و تدوین شده است.

وی در تشریح محور پژوهشی این طرح نیز یادآور شد: محور پژوهشی این طرح با عنوان پژوهشی در گردشگری اقتصادی طراحی و تدوین شده است و مبتنی بر دریافت جدیدترین مقالات بخش گردشگری اقتصادی است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: طرح پژوهشی در گردشگری اقتصادی در دهه مبارک فجر برگزار می‌شود و نتایج پژوهش‌های اقتصادی در حوزه گردشگری طی سمیناری ارائه خواهد شد.

طرح مدرسه پاییزی گردشگری با علم و فرهنگ از سوی جهاد دانشگاهی علامه طباطبایی، دانشگاه علم و فرهنگ و با مشارکت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از روز پنج مهرماه همزمان با روز جهانی جهانگردی آغاز می‌شود و تا 17 مهرماه همزمان با ولادت حضرت امام‌رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

 

منبع : خبرگزاری مهر

*******************************************

پیشنهاد ایرانه روز به شما بیننده گرامی

جديدترين ايروبيک و تناسب اندام 2014

محصول آبان 93

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد خوش اندام شدن را دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش ایروبیک برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر زیبایی و سلامت

 با این رشته ورزشی هستند

قيمت : 17 هزار تومان

مجموعه يک : Aerobic   1   

يروبيک 1 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

مجموعه دو :  Atomach       

حرکات مخصوص شکم و پهلو . در ين سي دي منحصرآ به حرکاتي پرداخته مي شود که به آب شدن چربي ها در ناحيه شکم ، زير شکم ، پهلو ها و  ورم شکم  مي انجامد . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت ين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه سه :    Step   

در اين سي دي به حرکات استب و ورزشهي هوازي پرداخته مي شود که در کاهش وزن و استقامت و همچنين تنفس تاثير باليي دارد .  ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين مجموعه بالا مي باشد .

مجموعه چهار : Domblle

حرکات خاص با دمبل بري تقويت عضلات نواحي خاصي از بدن و شکل گيري صحيح و مناسب ترکيب بدن در کنار ديگر مجموعه ها در ين سي دي جمع اوري شده است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه پنج :         Wood

در ين مجموعه کار با چوب و حرکات يروبيک آموزش داده مي شود . چوب يروبيک يک چوب باريک به قطر تقريبي  5 cm و طول نيم متر است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

 مجموعه شش : Aerobic   2   

يروبيک 2 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

 کل اين 6 مجموعه بي نظير در قالب 6 بخش به صورت يکجا در یک دی وی دی عرضه مي شود قيمت مجموعه  اسثتنايي فوق تنها 17 هزار تومان مي باشد . اين مجموعه براي  کاهش وزن وتناسب اندام در حال حاضر ، کاملترين مجموعه به شمار مي رود .

قيمت : 17 هزار تومان

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :
 

                                 *******************************************

 

                  

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
  پربازدیدترین مطالب ماه
  پربازدیدترین مطالب سال
  rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

  FaDesign.ir

  , Powered By Persian Fun Portal