پرتال فرهنگی ، سرگرمی ایرانه روز

posts

tags


مربی تیم ملی جودو ژاپن به ایران می‌آید

رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون جودو در دیدار با رئیس مرکز آموزش فدراسیون جهانی شرایط حضور مربی تیم ملی ژاپن در ایران را فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن روشنایی که به همراه 9 مربی جودو جهت حضور در یک دوره مربیگری کاتا در مرکز آموزش فدراسیون جهانی موسوم به کودوکان راهی توکیو شده بود در حاشیه این کلاس  "یومورا" رئیس این مرکزدیدار و گفت وگو کرد.

 روشنایی در مورد این دیدار گفت: با  "یومورا" پیرامون چند موضوع صحبت کردیم که مهمترین آن حضور مربی تیم ملی ژاپن در ایران بود. از "یومورا "خواستیم "کوگا" را که از مربیان تیم ملی ژاپن است برای مربی‌گری در تیم‌های پایه و بحث پشتوانه‌سازی در تیم های ملی کشورمان به ایران اعزام کند.

وی ادامه داد: رئیس کودوکان درپاسخ به درخواست فدراسیون کشورمان اعلام کرد که براساس قوانین فدراسیون کشورش اجازه ندارد مربی تیم ملی را نه تنها به ایران بلکه به هیچ کشوری در جهان اعزام کند.اگر "کوگا" که از قهرمانان جهان و المپیک است به ایران می آمد. البته وی قول دارد شرایط حضور مربیان دیگری  که وظیفه ای در تیم ملی ندارند را در ایران را فراهم کند.

روشنایی در مورد حضور دوباره مربیان ایرانی در کودوکان هم گفت: در مورد تداوم حضور مربیان ایرانی درچنین  کلاس‌هایی با رئیس کودوکان مذاکره کردیم که "یومورا" با استقبال از این درخواست، موافقت خود را برای حضور جودوکاران ایران در مطرح‌ترین کلاس‌های جودوی جهان اعلام کرد.

دبیر کمیته آموزش و مربیان اتحادیه آسیا از برگزاری کلاس های مربیگری در آسیا خبر داد و افزود: در جلسه با رئیس کودوکان درخواست کردم، "موکایی" و "هیرانو"  2 تن از بهترین مربیان کودوکان ژاپن را به اتحادیه معرفی کند تا به همراه آن‌ها کلاس‌های مربی‌گری در آسیا، در سطح بالاتری برگزار شود.

روشنایی به دیدار خود با "فوجی‌تا" رئیس روابط بین الملل کودوکان نیز اشاره کرد و گفت: وی پیش از این تصورمی کرد نایب قهرمانی تیم ملی کاتا ایران در آسیا و جهان اتفاقی و ازروی شانس بوده است اما با پایان این کلاس‌ها بر توانایی کاتاروهای ایرانی صحه گذاشت و حتی نامه تشکری نیز به امینی و درخشان ارسال کرد مبنی بر این که کاتای ایران توانایی‌های بسیاری در سطح جهان دارد.

وی همچنین در مورد نتایج این کلاس در توکیو گفت: در پایان این کلاس هوشنگ عسکری‌نژاد از ایران موفق به دریافت درجهA  مربیگری کاتای کودوکان ژاپن شد و سایر مربیان هم مدارک B و C دریافت کردند. 

مسئول روابط بین الملل فدراسیون جودو در پایان گفت: از حدود 200 نفر شرکت کننده تنها 3 نفر موفق به دریافت این مدرک شده بودند. دریافت چنین مدرک مهم مربی‌گری برای ژاپنی‌ها هم بسیار سخت است اما یک ایرانی موفق شد چنین مدرک با ارزشی را کسب کند خیلی اهمیت داشت.

 

منبع : خبرگزاری مهر

پیشنهاد ایرانه روز به شما بیننده گرامی

 

جدیدترین آموزش رازهای شعبده بازی به همراه  وسایل مربوطه

 

 ELSID 2015

 

                را از هم اکنون دریافت کیند .

          برگزیده فستیوال شعبده بازی آسیا

                           محصول 2015

دریک پکیج استثنایی و ارجینال ، با بررسی کنترل کیفیت برای اولین

                                          بار درایران

                 تقدیم به علاقه مندان همراه با سی دی آموزش

       نمونه پک اصلی و ارجینال که برای خریداران ارسال میشود:

                       قیمت در سراسر ایران :38900 تومان

                    

 

دقت نمائید این بسته با بسته های موجود در بازار که قیمتی حدود 12 تومان دارند کاملآ متفاوت است  و هیچ کجای ایران بسته فوق را ارائه نمیدهد و فروش آن انحصارآ در اختیار کیان سنتر می باشد .

                                                     اطلاعات بیشتر در لینک زیر :

                                           http://kiancenter.ir/product.php?id=21

                                                                    کلیک کنید

                                 *******************************************

 

                  

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
پربازدیدترین مطالب هفته
پربازدیدترین مطالب ماه
پربازدیدترین مطالب سال
rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

FaDesign.ir

, Powered By Persian Fun Portal