پرتال فرهنگی ، تفریحی ، آموزشی و سرگرمی ایرانه روز

posts

tags


مربی تیم ملی جودو ژاپن به ایران می‌آید

رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون جودو در دیدار با رئیس مرکز آموزش فدراسیون جهانی شرایط حضور مربی تیم ملی ژاپن در ایران را فراهم کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن روشنایی که به همراه 9 مربی جودو جهت حضور در یک دوره مربیگری کاتا در مرکز آموزش فدراسیون جهانی موسوم به کودوکان راهی توکیو شده بود در حاشیه این کلاس  "یومورا" رئیس این مرکزدیدار و گفت وگو کرد.

 روشنایی در مورد این دیدار گفت: با  "یومورا" پیرامون چند موضوع صحبت کردیم که مهمترین آن حضور مربی تیم ملی ژاپن در ایران بود. از "یومورا "خواستیم "کوگا" را که از مربیان تیم ملی ژاپن است برای مربی‌گری در تیم‌های پایه و بحث پشتوانه‌سازی در تیم های ملی کشورمان به ایران اعزام کند.

وی ادامه داد: رئیس کودوکان درپاسخ به درخواست فدراسیون کشورمان اعلام کرد که براساس قوانین فدراسیون کشورش اجازه ندارد مربی تیم ملی را نه تنها به ایران بلکه به هیچ کشوری در جهان اعزام کند.اگر "کوگا" که از قهرمانان جهان و المپیک است به ایران می آمد. البته وی قول دارد شرایط حضور مربیان دیگری  که وظیفه ای در تیم ملی ندارند را در ایران را فراهم کند.

روشنایی در مورد حضور دوباره مربیان ایرانی در کودوکان هم گفت: در مورد تداوم حضور مربیان ایرانی درچنین  کلاس‌هایی با رئیس کودوکان مذاکره کردیم که "یومورا" با استقبال از این درخواست، موافقت خود را برای حضور جودوکاران ایران در مطرح‌ترین کلاس‌های جودوی جهان اعلام کرد.

دبیر کمیته آموزش و مربیان اتحادیه آسیا از برگزاری کلاس های مربیگری در آسیا خبر داد و افزود: در جلسه با رئیس کودوکان درخواست کردم، "موکایی" و "هیرانو"  2 تن از بهترین مربیان کودوکان ژاپن را به اتحادیه معرفی کند تا به همراه آن‌ها کلاس‌های مربی‌گری در آسیا، در سطح بالاتری برگزار شود.

روشنایی به دیدار خود با "فوجی‌تا" رئیس روابط بین الملل کودوکان نیز اشاره کرد و گفت: وی پیش از این تصورمی کرد نایب قهرمانی تیم ملی کاتا ایران در آسیا و جهان اتفاقی و ازروی شانس بوده است اما با پایان این کلاس‌ها بر توانایی کاتاروهای ایرانی صحه گذاشت و حتی نامه تشکری نیز به امینی و درخشان ارسال کرد مبنی بر این که کاتای ایران توانایی‌های بسیاری در سطح جهان دارد.

وی همچنین در مورد نتایج این کلاس در توکیو گفت: در پایان این کلاس هوشنگ عسکری‌نژاد از ایران موفق به دریافت درجهA  مربیگری کاتای کودوکان ژاپن شد و سایر مربیان هم مدارک B و C دریافت کردند. 

مسئول روابط بین الملل فدراسیون جودو در پایان گفت: از حدود 200 نفر شرکت کننده تنها 3 نفر موفق به دریافت این مدرک شده بودند. دریافت چنین مدرک مهم مربی‌گری برای ژاپنی‌ها هم بسیار سخت است اما یک ایرانی موفق شد چنین مدرک با ارزشی را کسب کند خیلی اهمیت داشت.

 

منبع : خبرگزاری مهر

*******************************************

پیشنهاد ایرانه روز به شما بیننده گرامی

جديدترين ايروبيک و تناسب اندام 2014

محصول آبان 93

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد خوش اندام شدن را دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش ایروبیک برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر زیبایی و سلامت

 با این رشته ورزشی هستند

قيمت : 17 هزار تومان

مجموعه يک : Aerobic   1   

يروبيک 1 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

مجموعه دو :  Atomach       

حرکات مخصوص شکم و پهلو . در ين سي دي منحصرآ به حرکاتي پرداخته مي شود که به آب شدن چربي ها در ناحيه شکم ، زير شکم ، پهلو ها و  ورم شکم  مي انجامد . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت ين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه سه :    Step   

در اين سي دي به حرکات استب و ورزشهي هوازي پرداخته مي شود که در کاهش وزن و استقامت و همچنين تنفس تاثير باليي دارد .  ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين مجموعه بالا مي باشد .

مجموعه چهار : Domblle

حرکات خاص با دمبل بري تقويت عضلات نواحي خاصي از بدن و شکل گيري صحيح و مناسب ترکيب بدن در کنار ديگر مجموعه ها در ين سي دي جمع اوري شده است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه پنج :         Wood

در ين مجموعه کار با چوب و حرکات يروبيک آموزش داده مي شود . چوب يروبيک يک چوب باريک به قطر تقريبي  5 cm و طول نيم متر است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

 مجموعه شش : Aerobic   2   

يروبيک 2 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

 کل اين 6 مجموعه بي نظير در قالب 6 بخش به صورت يکجا در یک دی وی دی عرضه مي شود قيمت مجموعه  اسثتنايي فوق تنها 17 هزار تومان مي باشد . اين مجموعه براي  کاهش وزن وتناسب اندام در حال حاضر ، کاملترين مجموعه به شمار مي رود .

قيمت : 17 هزار تومان

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :
 

                                 *******************************************

 

                  

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
  پربازدیدترین مطالب ماه
  پربازدیدترین مطالب سال
  rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

  FaDesign.ir

  , Powered By Persian Fun Portal