پرتال فرهنگی ، تفریحی ، آموزشی و سرگرمی ایرانه روز

posts

tags

جدیدترین مطالب سایت
محبوب ترین مطالب 48 ساعت گذشته

بیش از 100 قطعه تواشیح شاد عید فطر پخش می‌شود

مدیر اداره کل نغمات آیینی با اعلام برنامه‌های این اداره در ماه رمضان تاکید کرد برای عید فطر بیش از 100 قطعه تواشیح شاد برای پخش در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی دهقان‌نیری، مدیر اداره کل نغمات آیینی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: وظیفه این اداره تولید برنامه‌های بدون ساز است که از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی پخش می‌شود، البته در برنامه‌های تلویزیونی متنی هم نوشته و پخش می‌شود.

وی در ادامه افزود: واحد تامین این اداره کل مناجات آوازی در بیش از 50 قطعه با صدای محسن حسن‌زاده، مناجات با خدا بیش از 25 قطعه با صدای ارضی، خلج، سلحشور، نجوا با امام زمان (عج) بیش از 15 قطعه با صدای ارضی، میرداماد، سماواتی، طاهری و حدادیان، دعای افتتاح و ویژه دهه محرم حدود 10 قطعه با صدای ارضی و حدادیان، ادعیه "دعای روز" به تعداد دو لوح فشرده با صدای مرحوم آیت‌الله خاتمی، گروه ولایت، گروه و الغدیر قم آماده کرده است.

دهقان‌نیری در ادامه افزود: از دیگر فعالیت‌های واحد تامینی عبارت است زمزمه بیش از 10 قطعه با صدای ارضی و حدادیان، کلام دعا بیش از 10 قطعه با صدای آیات عظام شهید مدنی، شهید بهشتی و ...، فراز سخن بیش از 10 قطعه با صدای ائمه جمعه تهران و آیت‌الله جوادی آملی، تواشیح "مدح پیامبر (ص)" بیش از 10 قطعه، تواشیح شاد بیش از 100 قطعه ویژه عید فطر و قطعات مناسبتی با نام ثنای سنای 13 و 14 که شامل 50 قطعه است ویژه میلاد امام حسن (ع) و شهادت امیرالمومنین (ع).

مدیر اداره کل نغمات آیینی اشاره کرد: همچنین واحد تولید آثار مختلفی تهیه کرده است. مناجات آواز عرفانی در دو لوح فشرده و بیش از 15 قطعه از وکیلی منش و پیروی، ذکر جمیل در یک لوح فشرده شامل هفت تا ده قطعه توسط گروه‌های طوبی و محراب، صلوات در یک لوح فشرده، جمع خوانی قرآن، ابتهال با صدای حسن خانچی، مداحی در دو لوح فشرده با موضوع شهادت امیر المومنین (ع) با صدای احمدوند و تهرانی و سحوری خوانی در دو لوح فشرده با صدای موسوی واعظ، کریم خانی و سلیم موذن‌زاده تهیه شده است.

 

منبع : خبرگزاری مهر

*******************************************

پیشنهاد ایرانه روز به شما بیننده گرامی

جديدترين ايروبيک و تناسب اندام 2014

محصول آبان 93

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد خوش اندام شدن را دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش ایروبیک برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر زیبایی و سلامت

 با این رشته ورزشی هستند

قيمت : 17 هزار تومان

مجموعه يک : Aerobic   1   

يروبيک 1 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

مجموعه دو :  Atomach       

حرکات مخصوص شکم و پهلو . در ين سي دي منحصرآ به حرکاتي پرداخته مي شود که به آب شدن چربي ها در ناحيه شکم ، زير شکم ، پهلو ها و  ورم شکم  مي انجامد . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت ين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه سه :    Step   

در اين سي دي به حرکات استب و ورزشهي هوازي پرداخته مي شود که در کاهش وزن و استقامت و همچنين تنفس تاثير باليي دارد .  ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين مجموعه بالا مي باشد .

مجموعه چهار : Domblle

حرکات خاص با دمبل بري تقويت عضلات نواحي خاصي از بدن و شکل گيري صحيح و مناسب ترکيب بدن در کنار ديگر مجموعه ها در ين سي دي جمع اوري شده است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه پنج :         Wood

در ين مجموعه کار با چوب و حرکات يروبيک آموزش داده مي شود . چوب يروبيک يک چوب باريک به قطر تقريبي  5 cm و طول نيم متر است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

 مجموعه شش : Aerobic   2   

يروبيک 2 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

 کل اين 6 مجموعه بي نظير در قالب 6 بخش به صورت يکجا در یک دی وی دی عرضه مي شود قيمت مجموعه  اسثتنايي فوق تنها 17 هزار تومان مي باشد . اين مجموعه براي  کاهش وزن وتناسب اندام در حال حاضر ، کاملترين مجموعه به شمار مي رود .

قيمت : 17 هزار تومان

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :
 

                                 *******************************************

 

                  

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
  پربازدیدترین مطالب ماه
  پربازدیدترین مطالب سال
  rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

  FaDesign.ir

  , Powered By Persian Fun Portal