مجله اینترنتی ایرانه روز - سرگرمی و آموزشی

posts

tags


بیش از 100 قطعه تواشیح شاد عید فطر پخش می‌شود

مدیر اداره کل نغمات آیینی با اعلام برنامه‌های این اداره در ماه رمضان تاکید کرد برای عید فطر بیش از 100 قطعه تواشیح شاد برای پخش در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی دهقان‌نیری، مدیر اداره کل نغمات آیینی در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: وظیفه این اداره تولید برنامه‌های بدون ساز است که از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی پخش می‌شود، البته در برنامه‌های تلویزیونی متنی هم نوشته و پخش می‌شود.

وی در ادامه افزود: واحد تامین این اداره کل مناجات آوازی در بیش از 50 قطعه با صدای محسن حسن‌زاده، مناجات با خدا بیش از 25 قطعه با صدای ارضی، خلج، سلحشور، نجوا با امام زمان (عج) بیش از 15 قطعه با صدای ارضی، میرداماد، سماواتی، طاهری و حدادیان، دعای افتتاح و ویژه دهه محرم حدود 10 قطعه با صدای ارضی و حدادیان، ادعیه "دعای روز" به تعداد دو لوح فشرده با صدای مرحوم آیت‌الله خاتمی، گروه ولایت، گروه و الغدیر قم آماده کرده است.

دهقان‌نیری در ادامه افزود: از دیگر فعالیت‌های واحد تامینی عبارت است زمزمه بیش از 10 قطعه با صدای ارضی و حدادیان، کلام دعا بیش از 10 قطعه با صدای آیات عظام شهید مدنی، شهید بهشتی و ...، فراز سخن بیش از 10 قطعه با صدای ائمه جمعه تهران و آیت‌الله جوادی آملی، تواشیح "مدح پیامبر (ص)" بیش از 10 قطعه، تواشیح شاد بیش از 100 قطعه ویژه عید فطر و قطعات مناسبتی با نام ثنای سنای 13 و 14 که شامل 50 قطعه است ویژه میلاد امام حسن (ع) و شهادت امیرالمومنین (ع).

مدیر اداره کل نغمات آیینی اشاره کرد: همچنین واحد تولید آثار مختلفی تهیه کرده است. مناجات آواز عرفانی در دو لوح فشرده و بیش از 15 قطعه از وکیلی منش و پیروی، ذکر جمیل در یک لوح فشرده شامل هفت تا ده قطعه توسط گروه‌های طوبی و محراب، صلوات در یک لوح فشرده، جمع خوانی قرآن، ابتهال با صدای حسن خانچی، مداحی در دو لوح فشرده با موضوع شهادت امیر المومنین (ع) با صدای احمدوند و تهرانی و سحوری خوانی در دو لوح فشرده با صدای موسوی واعظ، کریم خانی و سلیم موذن‌زاده تهیه شده است.

 

منبع : خبرگزاری مهر

 

آموزش طراحی لباس و نرم افزارقدرتمند طراحی لباس

 
 

Optitex

 
 

Educational Software Design Optitex

 
 

 

به همراه مجموعه ای از نقش و طرح پارچه در سبک های مختلف ، ژورنال لباس شب ، لباس عروس ، مدل های کیف و ...مشهور ترین نرم افزار طراحی منسوجات پارچه و چرم در دنیا ... اولین در صنعت مد !

 

تعداد : 1 دی وی دی ارجینال - قیمت : 17600 تومان

    

 

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
   پربازدیدترین مطالب ماه
   پربازدیدترین مطالب سال
   rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

   FaDesign.ir

   , Powered By Persian Fun Portal