مجله اینترنتی ایرانه روز - سرگرمی و آموزشی

posts

tags


آمار بالای مرگ ناشی از برق گرفتگی در استانهای گرمسیر کشور

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: بیشترین فراوانی مرگ ناشی از برق گرفتگی در کشور مربوط به استانهای گرمسیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس رضا غلامی افزود: رعایت استانداردهای بین‌المللی موجود و استفاده از متخصصان برای انجام امور برقی از برق‌گرفتگی جلوگیری می‌کند.

وی در ادامه گفت: باید تا می‌توانیم برای جلوگیری از تلفات در این زمینه هزینه کنیم زیرا هزینه کردن بهتر از دست دادن جان افراد است.

دکتر مشیانه حدادی ، رئیس اداره پیشگیری از حوادث در اورژانس کشور نیز در همین زمینه گفت: سه هزار و 890 نفر در سال 88 بر اثر برق گرفتگی به اورژانس بیمارستانها مراجعه کرده‌اند که این تعداد 3 دهم درصد کل حوادث را شامل می‌شود ولی آمار دقیقی از تلفات ناشی از برق گرفتگی کولر در ایران موجود نیست.

تحقیقات صورت گرفته در جهان در مورد برق‌گرفتگیهای منجر به مرگ حاکی است که 50 درصد قربانیان در اثر تماس مستقیم با سیم حامل برق در حمام، استخر، حیاط، زیرزمین، پارکها و یا چاههای مرطوب و یا به علت فرسودگی کابلها و یا عایق نبودن صحیح لوازم صنعتی، خانگی، دستگاههای برقی و یا سیم‌کشیهای غلط دچار برق گرفتگی می‌شوند.

 

منبع : خبرگزاری مهر

 

آموزش طراحی لباس و نرم افزارقدرتمند طراحی لباس

 
 

Optitex

 
 

Educational Software Design Optitex

 
 

 

به همراه مجموعه ای از نقش و طرح پارچه در سبک های مختلف ، ژورنال لباس شب ، لباس عروس ، مدل های کیف و ...مشهور ترین نرم افزار طراحی منسوجات پارچه و چرم در دنیا ... اولین در صنعت مد !

 

تعداد : 1 دی وی دی ارجینال - قیمت : 17600 تومان

    

 

 

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
   پربازدیدترین مطالب ماه
   پربازدیدترین مطالب سال
   rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

   FaDesign.ir

   , Powered By Persian Fun Portal