پرتال فرهنگی ، تفریحی ، آموزشی و سرگرمی ایرانه روز

posts

tags


آمار بالای مرگ ناشی از برق گرفتگی در استانهای گرمسیر کشور

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: بیشترین فراوانی مرگ ناشی از برق گرفتگی در کشور مربوط به استانهای گرمسیر است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهندس رضا غلامی افزود: رعایت استانداردهای بین‌المللی موجود و استفاده از متخصصان برای انجام امور برقی از برق‌گرفتگی جلوگیری می‌کند.

وی در ادامه گفت: باید تا می‌توانیم برای جلوگیری از تلفات در این زمینه هزینه کنیم زیرا هزینه کردن بهتر از دست دادن جان افراد است.

دکتر مشیانه حدادی ، رئیس اداره پیشگیری از حوادث در اورژانس کشور نیز در همین زمینه گفت: سه هزار و 890 نفر در سال 88 بر اثر برق گرفتگی به اورژانس بیمارستانها مراجعه کرده‌اند که این تعداد 3 دهم درصد کل حوادث را شامل می‌شود ولی آمار دقیقی از تلفات ناشی از برق گرفتگی کولر در ایران موجود نیست.

تحقیقات صورت گرفته در جهان در مورد برق‌گرفتگیهای منجر به مرگ حاکی است که 50 درصد قربانیان در اثر تماس مستقیم با سیم حامل برق در حمام، استخر، حیاط، زیرزمین، پارکها و یا چاههای مرطوب و یا به علت فرسودگی کابلها و یا عایق نبودن صحیح لوازم صنعتی، خانگی، دستگاههای برقی و یا سیم‌کشیهای غلط دچار برق گرفتگی می‌شوند.

 

منبع : خبرگزاری مهر

*******************************************

پیشنهاد ایرانه روز به شما بیننده گرامی

جديدترين ايروبيک و تناسب اندام 2014

محصول آبان 93

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد خوش اندام شدن را دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش ایروبیک برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر زیبایی و سلامت

 با این رشته ورزشی هستند

قيمت : 17 هزار تومان

مجموعه يک : Aerobic   1   

يروبيک 1 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

مجموعه دو :  Atomach       

حرکات مخصوص شکم و پهلو . در ين سي دي منحصرآ به حرکاتي پرداخته مي شود که به آب شدن چربي ها در ناحيه شکم ، زير شکم ، پهلو ها و  ورم شکم  مي انجامد . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت ين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه سه :    Step   

در اين سي دي به حرکات استب و ورزشهي هوازي پرداخته مي شود که در کاهش وزن و استقامت و همچنين تنفس تاثير باليي دارد .  ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين مجموعه بالا مي باشد .

مجموعه چهار : Domblle

حرکات خاص با دمبل بري تقويت عضلات نواحي خاصي از بدن و شکل گيري صحيح و مناسب ترکيب بدن در کنار ديگر مجموعه ها در ين سي دي جمع اوري شده است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه پنج :         Wood

در ين مجموعه کار با چوب و حرکات يروبيک آموزش داده مي شود . چوب يروبيک يک چوب باريک به قطر تقريبي  5 cm و طول نيم متر است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

 مجموعه شش : Aerobic   2   

يروبيک 2 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

 کل اين 6 مجموعه بي نظير در قالب 6 بخش به صورت يکجا در یک دی وی دی عرضه مي شود قيمت مجموعه  اسثتنايي فوق تنها 17 هزار تومان مي باشد . اين مجموعه براي  کاهش وزن وتناسب اندام در حال حاضر ، کاملترين مجموعه به شمار مي رود .

قيمت : 17 هزار تومان

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :
 

                                 *******************************************

 

                  

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
  پربازدیدترین مطالب ماه
  پربازدیدترین مطالب سال
  rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

  FaDesign.ir

  , Powered By Persian Fun Portal