پرتال فرهنگی ، تفریحی ، آموزشی و سرگرمی ایرانه روز

posts

tags


خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

سبز، آبي و قهوه‌اي؛ رنگ‌هايي براي اين روزها پـاييـز فصل نشان‌دادن خوش‌پوشي است

پاييز دوباره از راه رسيد. حالا بايد خودمان را براي سرماي زمستان آماده كنيم. هواي پاييز نه گرم است و نه سرد به همين دليل هر كسي مي تواند با توجه به گرما يا سرمايي بودنش لباس مناسبي را انتخاب كند و از اين فصل لذت ببرد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

كت هاي پاييزي

گرما همراه خوش پوشي

اوايل پاييز كه سرماي هوا گاهي ابراز وجود مي كند و شما ناگهان احساس سرما مي كنيد بهتر است هميشه همراه خود يك كت داشته باشيد كه غافلگير نشويد. كت هاي پاييزي تنوع رنگي و مدل هاي زيادي دارند و شما مي توانيد با توجه به سليقه و رنگي كه دوست داريد از اين كت ها استفاده كنيد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

سوئي شرت هاي كلاهدار

گرماي اسپرت

اگر علاقه داريد در همه حال اسپرت بپوشيد، بهترين انتخاب

سوئي شرت هاي كلاهدار

هستند. طراحي اين سوئي شرت ها طوري است كه با شلوارهاي جين و كفش هاي كتاني بسيار زيبا مي شوند و به شما ظاهري آراسته و اسپرت مي دهند. سوئي شرت ها جنس هاي مختلفي دارند و شما با توجه به ميزان سرماي هوا مي توانيد از اين تنوع استفاده كنيد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

خوش پوش هاي پاييزي

هماهنگي پاييزي

شما كه دوست داريد هميشه خوش لباس و خوش پوش باشيد تا مي توانيد از اين فصل لذت ببريد چون به خاطر وجود گرما لازم نيست به دنبال لباس هاي خنك و آزاد باشيد يا به خاطر سرما مجبور به پوشيدن چند لباس روي هم شويد. شما مي توانيد بين 2 تكه لباس مثل جليقه و تي شرت، تونيك و تاپ هماهنگي خوب و زيبايي را ايجاد كنيد تا خوش پوش تر از هميشه باشيد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

جنس لباس هاي پاييزي

پارچه هاي مخمل كبريتي، چرم، جير، پارچه هاي كتاني راه راه، مخمل، بافتني و كشباف، پارچه هايي كه آستر دارند، پارچه هاي لباس هاي پاييزي هستند، پس به سراغ اين جنس ها برويد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

رنگ لباس هاي پاييزي

پاييز فصل زرد و نارنجي است بنابراين شما هم در اين فصل به طبيعت و حال و هواي آن احترام بگذاريد و لباس هايي را انتخاب كنيد كه رنگ آن ها مناسب اين فصل است. سبز يشمي، آبي تيره، عاجي و قهوه اي مناسب اين فصل هستند. رنگ ها در پاييز غوغا مي كنند پس شما هم در اين جشن رنگ هاي طبيعت شركت كنيد.

نوع لباس هاي پاييزه

وقتي بوي مهر مي آيد كم كم وقت آن است كه لباس هاي آستين كوتاه را جمع كنيد و لباس هاي ديگري را مهمان كمدهاي تان بكنيد اما اگر خوش سليقه باشيد همين لباس هاي آستين كوتاه را مي توانيد با سوئي شرت ها، كت ها و تونيك ها هماهنگ كنيد و خوش پوش شويد.

منبع : برترین ها

*******************************************

پیشنهاد ایرانه روز به شما بیننده گرامی

جديدترين ايروبيک و تناسب اندام 2014

محصول آبان 93

این آموزش توسط بسیاری از مربیان این رشته ورزشی استفاده شده

این مجموعه برای کسانی که قصد خوش اندام شدن را دارند پیشنهاد می شود

مجموعه استثنایی آموزش ایروبیک برای علاقه مندان این رشته و کسانی که به فکر زیبایی و سلامت

 با این رشته ورزشی هستند

قيمت : 17 هزار تومان

مجموعه يک : Aerobic   1   

يروبيک 1 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

مجموعه دو :  Atomach       

حرکات مخصوص شکم و پهلو . در ين سي دي منحصرآ به حرکاتي پرداخته مي شود که به آب شدن چربي ها در ناحيه شکم ، زير شکم ، پهلو ها و  ورم شکم  مي انجامد . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت ين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه سه :    Step   

در اين سي دي به حرکات استب و ورزشهي هوازي پرداخته مي شود که در کاهش وزن و استقامت و همچنين تنفس تاثير باليي دارد .  ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين مجموعه بالا مي باشد .

مجموعه چهار : Domblle

حرکات خاص با دمبل بري تقويت عضلات نواحي خاصي از بدن و شکل گيري صحيح و مناسب ترکيب بدن در کنار ديگر مجموعه ها در ين سي دي جمع اوري شده است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

مجموعه پنج :         Wood

در ين مجموعه کار با چوب و حرکات يروبيک آموزش داده مي شود . چوب يروبيک يک چوب باريک به قطر تقريبي  5 cm و طول نيم متر است . ين سي دي به صورت 100% فارسي مي باشد و توسط خانم بياچه ارائه شده است . کيفيت اين سي دي بالا مي باشد .

 مجموعه شش : Aerobic   2   

يروبيک 2 شامل حرکات يروبيک همراه با موسيقي و حرکات تک نفره و گروهي . ورزشهي هوازي بري استقامت بيشتر و تناسب اندام در کل بدن . توسط خانم بياچه به زبان فارسي و با کيفيت بالا

 کل اين 6 مجموعه بي نظير در قالب 6 بخش به صورت يکجا در یک دی وی دی عرضه مي شود قيمت مجموعه  اسثتنايي فوق تنها 17 هزار تومان مي باشد . اين مجموعه براي  کاهش وزن وتناسب اندام در حال حاضر ، کاملترين مجموعه به شمار مي رود .

قيمت : 17 هزار تومان

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :
 

                                 *******************************************

 

                  

  این مطلب فاقد تگ می باشد .

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
  پربازدیدترین مطالب ماه
  پربازدیدترین مطالب سال
  rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

  FaDesign.ir

  , Powered By Persian Fun Portal