مجله اینترنتی ایرانه روز - سرگرمی و آموزشی

posts

tags


خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

سبز، آبي و قهوه‌اي؛ رنگ‌هايي براي اين روزها پـاييـز فصل نشان‌دادن خوش‌پوشي است

پاييز دوباره از راه رسيد. حالا بايد خودمان را براي سرماي زمستان آماده كنيم. هواي پاييز نه گرم است و نه سرد به همين دليل هر كسي مي تواند با توجه به گرما يا سرمايي بودنش لباس مناسبي را انتخاب كند و از اين فصل لذت ببرد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

كت هاي پاييزي

گرما همراه خوش پوشي

اوايل پاييز كه سرماي هوا گاهي ابراز وجود مي كند و شما ناگهان احساس سرما مي كنيد بهتر است هميشه همراه خود يك كت داشته باشيد كه غافلگير نشويد. كت هاي پاييزي تنوع رنگي و مدل هاي زيادي دارند و شما مي توانيد با توجه به سليقه و رنگي كه دوست داريد از اين كت ها استفاده كنيد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

سوئي شرت هاي كلاهدار

گرماي اسپرت

اگر علاقه داريد در همه حال اسپرت بپوشيد، بهترين انتخاب

سوئي شرت هاي كلاهدار

هستند. طراحي اين سوئي شرت ها طوري است كه با شلوارهاي جين و كفش هاي كتاني بسيار زيبا مي شوند و به شما ظاهري آراسته و اسپرت مي دهند. سوئي شرت ها جنس هاي مختلفي دارند و شما با توجه به ميزان سرماي هوا مي توانيد از اين تنوع استفاده كنيد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

خوش پوش هاي پاييزي

هماهنگي پاييزي

شما كه دوست داريد هميشه خوش لباس و خوش پوش باشيد تا مي توانيد از اين فصل لذت ببريد چون به خاطر وجود گرما لازم نيست به دنبال لباس هاي خنك و آزاد باشيد يا به خاطر سرما مجبور به پوشيدن چند لباس روي هم شويد. شما مي توانيد بين 2 تكه لباس مثل جليقه و تي شرت، تونيك و تاپ هماهنگي خوب و زيبايي را ايجاد كنيد تا خوش پوش تر از هميشه باشيد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

جنس لباس هاي پاييزي

پارچه هاي مخمل كبريتي، چرم، جير، پارچه هاي كتاني راه راه، مخمل، بافتني و كشباف، پارچه هايي كه آستر دارند، پارچه هاي لباس هاي پاييزي هستند، پس به سراغ اين جنس ها برويد.

خانم های خوش تیپ تو این فصل چی میپوشند ؟عکس

رنگ لباس هاي پاييزي

پاييز فصل زرد و نارنجي است بنابراين شما هم در اين فصل به طبيعت و حال و هواي آن احترام بگذاريد و لباس هايي را انتخاب كنيد كه رنگ آن ها مناسب اين فصل است. سبز يشمي، آبي تيره، عاجي و قهوه اي مناسب اين فصل هستند. رنگ ها در پاييز غوغا مي كنند پس شما هم در اين جشن رنگ هاي طبيعت شركت كنيد.

نوع لباس هاي پاييزه

وقتي بوي مهر مي آيد كم كم وقت آن است كه لباس هاي آستين كوتاه را جمع كنيد و لباس هاي ديگري را مهمان كمدهاي تان بكنيد اما اگر خوش سليقه باشيد همين لباس هاي آستين كوتاه را مي توانيد با سوئي شرت ها، كت ها و تونيك ها هماهنگ كنيد و خوش پوش شويد.

منبع : برترین ها

 

آموزش طراحی لباس و نرم افزارقدرتمند طراحی لباس

 
 

Optitex

 
 

Educational Software Design Optitex

 
 

 

به همراه مجموعه ای از نقش و طرح پارچه در سبک های مختلف ، ژورنال لباس شب ، لباس عروس ، مدل های کیف و ...مشهور ترین نرم افزار طراحی منسوجات پارچه و چرم در دنیا ... اولین در صنعت مد !

 

تعداد : 1 دی وی دی ارجینال - قیمت : 17600 تومان

    

 

 

  این مطلب فاقد تگ می باشد .

 

 

 

پربازدیدترین مطالب روز
  پربازدیدترین مطالب هفته
   پربازدیدترین مطالب ماه
   پربازدیدترین مطالب سال
   rss Copyright © 2009 IraneRooz.Com, All Rights Reserved, Programmed And Designed By

   FaDesign.ir

   , Powered By Persian Fun Portal